مشاوره رایگان : 09120320079   

تامین قطعات التراسونیک دوخت ماسک

گروه تولیدی و صنعتی آذین گستر البرز ، در زمینه سیستم التراسونیک به صورت تخصصی و با کارشناسان حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرده است.

کارشناسان ما کلیه باکس های التراسونیک که برای تعمیر به این مرکز ارسال میگردد را به صورت تخصصی بررسی نموده و در صورت نیاز به تعمیر و یا تامین قطعات اقدام خواهد شد.

 

تعمیر دستگاه التراسونیک دوخت ماسک

اکثر قطعات باکس های التراسونیک دوخت ماسک قابل تعمیر بوده و واحد فنی ما در کمترین زمان قطعات مورد نیاز تعمیر را بررسی و بعد از عیب یابی با تجهیزات مخصوص و به روز اقدام به تعمیرات قطعات میکنند.

در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد و پس از ثبت در سیستم و اطمینان از عدم قابل تعمیر بودن قطعه و اعلام به کارفرما اقدام به خرید و تامین قطعات التروسونیک میشود.

 

فروش قطعات التراسونیک دوخت ماسک

کلیه قطعات مربوط به التراسونیک دوخت ماسک موجود میباشد و در صورت نیاز به این قطعات فقط کافیست با کارشناسان واحد فروش گروه صنعتی آذین گستر البرز تماس بگیرید و تصویر قطعه مورد نیاز برا با پیام رسان واتساپ برای ما ارسال کنید.

پس از بررسی دقیق ، قطعه مورد نیاز با پیک برای شما ارسال خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و تامین قطعات التراسونیک دوخت ماسک با ما تماس بگیرید.

 


کلمات کلیدی : تامین قطعات التراسونیک دوخت ماسک ، فروش قطعات التراسونیک دوخت ماسک ، دستگاه تولید ماسک پزشکی ، دستگاه تولید ماسک پزشکی اتومات با دوخت التراسونیک ، فروش ویژه قطعات التراسونیک دوخت ماسک ، تعمیرات قطعات التراسونیک دوخت ، تجهیزات التراسونیک دوخت.

 

آذین | خط تولید ماسک

 شرکت آذین گستر البرز

برترین ارائه کننده دستگاه های تولید ماسک تنفسی و پزشکی چند لایه در ایران ، با خدمات پس از فروش و پشتیبانی در خدمت شما سرمایه گزاران و کارآفرینان گرامی می باشد .  

مدیر فروش واحد دستگاه تولید ماسک، جناب آقای مهندس کاظم پور : 09120320079 , 09216573691

 

ما اینجا هستیم:

شهریار، شهرک فردوسیه، ابتدای بلوار امام خمینی، کوچه شقایق، پلاک 8

02165468230 

02165468240 

09120320079

09216573691

 info @ azinmask.ir

 

 

تمامی حقوق اين سايت برای شرکت آذین گستر البرز محفوظ می باشد.  Copyright © 2020 Azin | Mask Production Machine

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو